Czwartek, 6 sierpnia 2020 r.

sprawdz poczte zaloguj mapa strony
Biuro czynne:
pn-pt 9:00-17:00
ul. Częstochowska 38/52
93-121 Łódź
tel.: (+48 42) 209 15 01
fax: (+48 42) 209 15 00
biuro@kappa.com.pl
Kappa powstała w 1996 roku jako firma zorientowana na dynamicznie rozwijający się rynek komputerów klasy PC. Dość szybko jednak nasza działalność została ukierunkowana na tzw. integrację, czyli pomoc firmom i instytucjom w efektywnym wykorzystywaniu zasobów komputerowych (instalacja i konfiguracja sieci komputerowych, szkolenia z zakresu obsługi komputerów w biznesie, szkolenia internetowe).

W 1998 roku, jako jedni z pierwszych w Łodzi, udostępniliśmy klientom własny serwer internetowy, zaczynając od zakładania i utrzymywania stron WWW oraz kont e-mail. W chwili obecnej oferta została rozszerzona do stałych i komutowanych połączeń z siecią Internet oraz całego szeregu usług z tym związanych: bezpieczne połączenia przez Internet (VPN), zdalne zarządzanie, monitorowanie stanu urządzeń itp. W 2006 roku uruchomiliśmy dla naszych klientów cyfrową telefonię IP, łącząc atrakcyjną cenę połączeń telefonicznych z wysoką jakością rozmowy i możliwością uzyskania indywidualnego numeru telefonu.

Aktualnie firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów instytucjonalnych i indywidualnych, począwszy od firm komercyjnych, skończywszy na jednostkach edukacyjnych (szkoły, uczelnie). Specjalizujemy się w zagadnieniach, dotyczących bezpieczeństwa sieci komputerowych, integracji usług przesyłanych za ich pośrednictwem i zapewnieniu poprawnego i bezawaryjnego funkcjonowania systemów IT w przedsiębiorstwach.


Posiadamy praktykę w tworzeniu oraz rozbudowie i obsłudze technicznej istniejącej infrastruktury IT, zarówno w firmach małych, średniej wielkości jak i w oddziałach dużych korporacji. Oferujemy zaawansowane technologicznie i sprawdzone rozwiązania, dopasowane do potrzeb naszych Klientów, gwarantujące wydajną pracę i zoptymalizowane koszty inwestycji.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy solidnym partnerem potrafiącym rozwiązać Państwa problemy z zakresu szeroko pojętej informatyki.
NASI PARTNERZY